bodas
la mañana
Přípravy jsou nedílnou součástí dne. Ať již se Vaše svatba koná v Praze v luxusním hotelu, na Moravě ve vinařství nebo prostě někde uprostřed ničeho na louce, svatební přípravy jsou vždy důležité a ranní nálady a dobrodružství (třeba když nedorazí kadeřnice:)) patří neodlučně mezi intenzivní vzpomínky na svatbu. Ať již se rozhodnete pro jakéhokoliv fotografa, nenechte si ujít pár fotografií a věčných vzpomínek na to svatební ráno. Mé vzpomínky na Vaše rána? Maminka s tatínkem ve 4 ráno v pyžamech s půllitry piva v ruce, tatínek co čistí žumpu protože se prostě před příjezdem hostů ucpal záchod, jiný tatínek pomáhající nevěstě na toaletě, nebo naopak krásné zámecké prostory s družičkami, nevěsta kouřící na balkoně, ranní pobíhání po Brně a hledání nějaké kadeřnice, která by to vzala za tu, co předešlý večer moc pařila...prostě jednou si rády zavzpomínáte...:).

 Během ranních příprav se též odehrává mnoho rodinných zápletek, ale hlavně ženich předává kytice, někdo mu možná i klopu nazdobí, sem tam přijde řada i na požehnání, slza kdejaké tetě ukápne, atd...

V neposlední řadě Vám přítomnost fotografa od ranních hodin nabídne větší flexibilitu časovou i vůči počasí. Skupinové fotografie na zahradě bývají někdy emotivnější a určitě osobnější, než v neutrálním parkovém prostředí a pokud počasí celý den nepřeje, třeba zrovna vyjde sluníčko deset minut před odjezdem na obřad...a ještě že tu je ten fotograf...
Sí Sí
Pokud Váš svatební obřad není církevní ale civilní, v naprosté většině je to ten nejrychlejší a i nejkratší okamžik z celého svatebního dne. Tak dlouho a pečlivě vše připravujete a pak je to jen takové rychlé ano ano a tady se podepište...:) Abyste si to mohli někdy připomenout, jaké to vlastně bylo a kdo tam všechno vlastně byl, bez fotografie či videa as asi opravdu neobejdete. Zatím jsem se opravdu nesetkal s nikým, kdo by chtěl nafotit přípravy a zábavu, ale bez obřadu:) takže nemá smysl pochybovat o důležitosti zvěčnění této chíle 
desde la ceremonia hasta la mañana
Svatební den může být někdy delší než 24 hodin. I kdyby nebyl, vše co se odehrává po obřadu je opět příběh Vaší svatby a svatební fotograf by u toho neměl chybět. Fotografování skupinových fotografií je určitě nutnou záležitostí.

Fotografování samotného novomanželského páru nemusí vždy následovat hned po obřadě. Málokdo má rád čekání na to, až se ti dva vyfotí, obzvlášť pokud je obřad od 14.00 a byly jen párky v 9 k snídani. Pokud je Váš svatební fotograf přítomen po delší dobu, můžete se v klidu fotit při západu slunce v podvečerních hodinách nebo jakkoliv improvizovat s ohledem na počasí či nervózní tetičky a strýčky. 

Dort - alespoň jednu fotku svatebního dortu, jinak se po letech budete hádat jestli ho krájel ženich nebo nevěsta nebo jestli jste ho vůbec nakonec nakrojili. 

Volná zábava - možná jak kdy jak co, ale netřeba dodávat, že i ta je stále částí svatebního dne a konečně je příležitost fotit lidi takové, jací opravdu jsou. Všichni již zdárně spořádali sladké i slané a po pár štamprličkách jsou všechny fotografie hned veselejší a vzpomínky humornější. 

Půlnoční překvapení a jiná překvapení - někteří z nás mají to štěstí, že mají vedle sebe pár přátel, kteří pro ně něco připraví - a kdyby ne, tak to často bývají sami novomanželé, kteří připravují něco pro ty ostatní - světelná show, ohňostroj, atd...určitě vzpomínky, které stojí zato si občas připomenout a ukázat jednou Vašim potomkům.
CONTACTO
¿Tienes preguntas? ¿Te interesa algo? ¡Contáctame!
Dirección:
David Pešek
Trpišov 110
538 21 Slatiňany 
República checa

email: 
info@vasdvornifotograf.cz

teléfono:
+420 775 309 654

enviar
©2016 - OPENELEMENT